International Study Centre

International Study Centre hakkında

International Study Centre Hakkında

International Study Centre (ISC) akademik eğitime giriş için gereken niteliklere sahip olmayan öğrenciler de dahil olmak üzere, uluslararası öğrencilerine, Heriot-Watt Üniversitesi'nde hem lisans hem de yüksek lisans düzeyinde uzman hazırlık programları sunar. 

Undergraduate Certificate (Lisans Sertifikası) - uluslararası öğrenciler için hazırlık kursu - ve Pre-Masters (Master Öncesi Programı) ISC tarafından verilir.

Derecenize doğru garantili ilerleme

ISC'ye katılımınız ile birlikte üniversitede bir derece programına girişiniz için koşullu bir teklif almanız kesinleşir. Undergraduate Certificate (Lisans Sertifikası) dört yıllık Honours (Onur) derecesinin ilk yılını oluşturur, ve doğrudan lisans programının ikinci yılına devam eder. Pre-Masters (Master Öncesi Programı) Heriot-Watt Üniversitesi'nde sunulan altı farklı seçenekli Master derecesinden seçeceğiniz birine devam eder.

Heriot-Watt Üniversitesi'ndeki uluslararası öğrenciler

Girişinizden kısa bir süre sonra, devam etmek istediğiniz derece programına geçişiniz için size yardımcı olunacaktır.

Üniversite Kampüsünde

ISC, üniversitenin Edinburgh kampüsündeki Research Park' ta (Araştırma Parkı) modern ve iyi donanımlı bir tesise konumlanmıştır. Derslerinize başladığınız andan itibaren üniversitenin bir parçası olacaksınız.

Üniversite Tesislerine Erişim

ISC öğrencisi olarak üniversitede bir çok akademik tesis ve sosyal imkandan faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda dinamik ve kapsamlı bir dizi öğrenci aktivitesi düzenleyen Öğrenci Birliği'ne otomatik üyelik sahibi olacaksınız.

Kişisel Gözetim ve Destek

Heriot-Watt Üniversitesi'nde okumak

ISC dersleri Heriot-Watt Üniversitesi tarafından onaylanır ve üniversiteye hazırlıktaki uzmanlar tarafından öğretilir. Gelişmeniz, programı başarıyla tamamlarken doğru yolda olduğunuzdan emin olmak için sürekli olarak takip edilir. Aynı zamanda düzenli olarak yapılan değerlendirmeler ve notlandırılan ödevlerden de faydalanabilirsiniz.

Öğretim görevlileriyle iletişim

Aynı zamanda Heriot-Watt'da öğretim görevlisi olan danışmanınız (Link Tutor), derece seçimleriniz hakkında size yardımcı olacak ve bir üniversite programı hakkındaki sorularınıza cevap verecek. Danışman (Link Tutor) sistemi Heriot-Watt'ın sundukları hakkında sizi bilgilendirir ve fakültelerle yakın ilişkiler kurmanızı sağlar.

International Study Centre Yönetimi

International Study Centre'daki programlar Heriot-Watt Üniversitesi ile ortak çalışan Study Group tarafından yönetilir. Study Group uluslararası öğrencilerin eğitimlerinde dünya lideridir. Her yıl, 120 ülkeden 50,000 öğrenciye ayrıcalıklı eğitim programları sunar.

Study Group Corporate ana sayfası

|